Zmyselne voňajúca masáž pokožky uvoľňuje telo, myseľ a ducha. Cenené granátové jablko a pupaľkový olej  vyhladia a spevnia pokožku. Šalviový esenciálny olej je známy ako ženský esenciálny olej v aromaterapii a má vyrovnávací vplyv pri hormonálne vyvolaných zmenách nálad.

 

Klimakterikum je vnímané mnohými ženami ako čas veľmi fyzicky aj psychicky stresujúci. Rôzne príznaky, ako sú zmeny nálady, suchá pokožka, zvýšená tvorba vrások, bolesti brucha, nepravidelný cyklus a návaly horúčavy, často spôsobujú v menopauze stratu sebaúcty a nemálo žien stráca kontakt so svojou ženskou stránkou.

 

Výrobky rady Fem Remedy nielenže udržujú zrelú pokožku a vyrovnávajú výkyvy nálad spôsobené hormónmi, ale poskytujú aj chvíľu pokoja a uvedomenia si svojej ženskosti. 100% čisté esenciálne oleje zo šalvie, stromu ylang ylang a pelargónie uvoľňujú telo, myseľ a dušu počas hormonálnych výkyvov nálad.

 


 

Harmonizačný sprej v klimaktériu pre ženy BIO 50ml

Cena:  14,40 € s DPH
bioprodukt na dotaz vegan
Harmonizačný aroma sprej pre ženy od Primavera osviežuje a má vyrovnávajúci účinok. Je vhodný najmä pre obdobie menopauzy, kedy návaly horúčavy sú často vnímané ženami ako jeden z najviac stresujúcich prejavov tohto obdobia.
 

Vyrovnávajúci masážny olej pre ženy 50ml

Cena:  18 € s DPH
bioprodukt na dotaz vegan
Unikátny masážny olej pre ženy sa dokonale stará o pokožku a navyše pomáha pri menštruačných bolestiach, zmierňuje predmenštruačný syndróm a tiež pomáha pri výkyvoch nálad v období menopauzy.
 
Nákupný košík


VYSKÚŠAJTE!


 

Vložky do podprsenky pre kojace mamičky - Natracare

 
3,80 € s DPH
bioprodukt vegan

Sieťovka na zeleninu alebo ovocie z biobavlny veľkosť S

-30%  2,45 €   
1,72 € s DPH
bioprodukt AKCIA

Make-Up taška z biobavlny - antracit 17x9x7cm

-30%  7,20 €   
5,04 € s DPH
bioprodukt AKCIA

Rodinný šampón pre normálne vlasy 250ml

 
4,60 € s DPH
bioprodukt vegan
Tovar je momentálne vypredaný.

Aroma kameň "Lotosový kvet" na drevenej podložke

 
19,90 € s DPH

Náplň do Dezodorant sprej Soľ Zeme OCEAN & COCONUT Unisex 500ml

 
34,90 € s DPH
novinka vegan

Vrecko do koša 30L / 25ks

 
3,54 € s DPH
vegan

pocitadla


 TOPlist