Zaregistrovať do Noviniek e-mailom

 

Zmyselne voňajúca masáž pokožky uvoľňuje telo, myseľ a ducha. Cenené granátové jablko a pupaľkový olej  vyhladia a spevnia pokožku. Šalviový esenciálny olej je známy ako ženský esenciálny olej v aromaterapii a má vyrovnávací vplyv pri hormonálne vyvolaných zmenách nálad.

 

Klimakterikum je vnímané mnohými ženami ako čas veľmi fyzicky aj psychicky stresujúci. Rôzne príznaky, ako sú zmeny nálady, suchá pokožka, zvýšená tvorba vrások, bolesti brucha, nepravidelný cyklus a návaly horúčavy, často spôsobujú v menopauze stratu sebaúcty a nemálo žien stráca kontakt so svojou ženskou stránkou.

 

Výrobky rady Fem Remedy nielenže udržujú zrelú pokožku a vyrovnávajú výkyvy nálad spôsobené hormónmi, ale poskytujú aj chvíľu pokoja a uvedomenia si svojej ženskosti. 100% čisté esenciálne oleje zo šalvie, stromu ylang ylang a pelargónie uvoľňujú telo, myseľ a dušu počas hormonálnych výkyvov nálad.

 


 

Harmonizačný sprej v klimaktériu pre ženy BIO 50ml

Cena:  14,40 € s DPH
bioprodukt vegan
Harmonizačný aroma sprej pre ženy od Primavera osviežuje a má vyrovnávajúci účinok. Je vhodný najmä pre obdobie menopauzy, kedy návaly horúčavy sú často vnímané ženami ako jeden z najviac stresujúcich prejavov tohto obdobia.
 

Vyrovnávajúci masážny olej pre ženy 50ml

Cena:  18 € s DPH
bioprodukt vegan
Unikátny masážny olej pre ženy sa dokonale stará o pokožku a navyše pomáha pri menštruačných bolestiach, zmierňuje predmenštruačný syndróm a tiež pomáha pri výkyvoch nálad v období menopauzy.
 
Nákupný košík


VYSKÚŠAJTE!


 

Sprejový dezodorant Salt of the Earth ambra a santal - náhradná náplň 500ml

 
34,90 € s DPH
vegan

Vrecká pre psíkov v obale - rolka 40ks

 
3,36 € s DPH
vegan

Tampóny Super - Natracare

 
3,65 € s DPH
bioprodukt vegan

Sieťovka na zeleninu alebo ovocie z biobavlny veľkosť S

 
2,45 € s DPH
bioprodukt

Make-Up taštička z biobavlny - antracit 18x12cm

 
5,40 € s DPH
bioprodukt

Aknel – aqua 200ml

 
12,60 € s DPH
vegan

Pemza prírodná vulkanická hnedá mušľa

 
2,95 € s DPH
vegan

pocitadla


 TOPlist