Zaregistrovať do Noviniek e-mailom

 

 

Spolupracujúce weby:

 

 

 

 

 

Prípravky radu Sleep Remedy uvolňujú telo aj myseľ a navodzujú blahodárny spánok, vďaka upokojujúcim účinkom bio Levandule lekárskej z biodynamického poľnohospodárstva v Provance.

 

 

Vonná kompozícia Sleep therapy je zostavená na základe prastarého umenia aromaterapie. Využíva upokojujúci vplyv liečivých rastlín na telo, myseľ a dušu človeka. Synergické účinky éterických olejov v kompozícii Sleep therapy navodzujú príjemný pocit vnútorného pokoja a pomáhajú navodiť kvalitný spánok.


 

Inhalačná tyčinka pre lepší spánok 0,8 ml

Cena:  8,70 € s DPH
bioprodukt vegan
Obľúbená zmes éterických olejov Sleep Remedy v praktickej inhalačnej tyčinke. S jej pomocou sa môžete kdekoľvek upokojiť a ľahko zaspať. Hodiť sa Vám bude na cestách ale aj doma na nočnom stolíku.
 

Zmes éterických olejov - Sleep Remedy 5 ml

Cena:  9,80 € s DPH
bioprodukt vegan
Zmes éterických olejov Sleep Remedy Primavera obsahuje levanduľu, vanilku a neroli. Vďaka týmto zložkám je zmes ideálna pre čas relaxácie po rušnom dni a pre podporu zdravého spánku.
 

Sprej na vankúš Sleep Remedy 30ml

Cena:  9,80 € s DPH
bioprodukt vegan
Jemný vankúšový sprej Sleep Remedy Primavera v bio kvalite obsahuje 100% čisté éterické oleje z levandule, vanilky a neroli. Dodáva priestoru relaxačnú atmosféru. Možno použiť ako vankúšový sprej, nezanecháva škvrny.
 

Aroma balzam Sleep Remedy 50ml

Cena:  16,20 € s DPH
bioprodukt vegan
Balzam Sleep Remedy Primavera na báze bambuckého masla s hrejivou vôňou vanilky, neroli a levandule. Pre dobrý spánok detí i dospelých. Možno použiť k masáži spánkov alebo chodidiel pred spaním.
 

Aroma Roll-On Sleep Remedy 10ml

Cena:  10,80 € s DPH
bioprodukt vegan
Praktický Roll-on z radu Sleep Remedy Primavera môžete mať stále pri sebe. Vďaka obsahu levandule, neroli a vanilky uvoľňuje a navodzuje blahodárny spánok. Účinkuje pri nespavosti, upokojuje a dodáva pocit bezpečia.
 

BIO KVALITA

Kompozícia Sleep Remedy obsahuje kvalitné éterické oleje v bio kvalite. Len tie zaručujú najhlbší aromaterapeutický účinok. Obsah: Levanduľa bio (Levanduľa Angustofolia), Neroli bio (pomarančové kvety), extrakt z Vanilky (lusk).

Nákupný košík


VYSKÚŠAJTE!


 

Náplň do Dezodorant sprej Soľ Zeme - 1L

 
39 € s DPH
vegan

Vrecká pre psíkov v obale - rolka 40ks

 
3,36 € s DPH
vegan

Tampóny Super - Natracare

 
3,80 € s DPH
bioprodukt vegan

Make-Up taška z biobavlny natural 17x9x7cm

 
3,80 € s DPH
bioprodukt

Sieťovka na zeleninu alebo ovocie z biobavlny veľkosť S

 
2,45 € s DPH
bioprodukt

Aknel – aqua 200ml

 
10,50 € s DPH
vegan

Pemza prírodná vulkanická hnedá mušľa

 
2,95 € s DPH
vegan

pocitadla


 TOPlist