Zaregistrovať do Noviniek e-mailom

 

Kozmetická rada SLEEP THERAPY – pre pokojný spánok

22.10.2011, 18:07, Jozef Litvaj

Kvalitný spánok je dôležitou časťou dňa, kedy telo, myseľ a duša regeneruje a načerpáva silu. Pokiaľ zle spíme, je možné, že sa skoro dostaneme do stavu vyčerpania. Spánok má dokonca vplyv na náš imunitní systém a srdečný pulz.

 

Spánková hygiena: niekoľko hodín pred spaním nepite kávu ani čierny čaj, v spálňach vypínajte elektronické prístroje a často vetrajte, do spálne si nenoste prácu a pred zaspaním sa venujte príjemným veciam, prípadne si vytvorte „Modrú polhodinku“ pri ktorej sa pokúsite zbaviť stresu.
 

 

 

TIP: Pokiaľ trpíte stresom a nedokážete sa večer dostatočne uvoľniť, vytvorte si malý rituál „Modrú polhodinku“, ktorá vám prinesie príjemné uvoľnenie. Pred spaním si doprajte teplú sprchu či kúpeľ. Než pôjdete spať, naneste na vankúš Airspray Sleep therapy a premasírujte vaše chodidlá Aróma balzamom Sleep therapy (najlepšie pokiaľ sú nohy ešte teplé a vláčne po kúpeli).

Dobrú noc…
 


Prípravky rady Sleep therapy uvoľňujú telo a myseľ a navodzujú blahodarný spánok, vďaka upokojujúcim účinkom bio Levandule lekárskej z nášho biodynamického pestovania v Provence.
Vonná kompozícia Sleep therapy je zostavená na základe prastarého umenia aróma terapie. Využíva upokojujúceho vplyvu liečivých rastlín na telo, myseľ a dušu človeka. Synergické účinky éterických olejov v kompozícii Sleep therapy navodzujú príjemný pocit vnútorného pokoja a napomáhajú navodiť kvalitný spánok.
 

BIO KVALITA
Kompozícia Sleep therapy obsahuje kvalitné éterické oleje v bio kvalite, iba tie zaručujú najhlbší aróma terapeutický účinok. Obsah: Levanduľa bio (Levanduľa Angustofolia), Neroli bio (pomarančové kvety), Med bio.


PRÍPRAVKY
Balzam Sleep therapy – pre upokojujúcu masáž spánkov či chodidiel
Vankúšový spray Sleep therapy – pre aplikáciu na vankúš a priamo do priestoru spálne
Vonná zmes Sleep therapy – zmes do aróma lampy alebo difuzéra
Roll-on Sleep therapy – pre rýchlu aplikáciu uprostred bezsennej noci

Sleep therapy zmes éterických olejov
Zmes 100% prírodných éterických olejov. Hrejivá jemne kvetinová, upokojujúca, spánok navodzujúca vôňa - k ľahkému prevoňaniu priestoru do aróma lampy, aróma kameňa či aróma fontánky. Obsahuje Levanduľu, Med a Neroli. Vďaka týmto zložkám je zmes ideálna pre čas relaxácie po rušnom dni. Ideálna aj pre detské izby.

Zmesi značky Primavera sú starostlivo zostavené na základe poznatkov o pôsobení éterických olejov na telo, myseľ a dušu. Každá zmes prechádza dlhodobým výskumom celostného pôsobenia rastlinných výťažkov na fyzické a duševné zdravie. Jednotlivé kompozície reprezentujú unikátnu harmóniu prírody.

 

Sleep therapy balzam

pre upokojujúcu masáž spánkov či chodidiel

 

 

Sleep therapy vankúšový spray

100 % prírodný vankúšový spray s bio éterickými olejmi, k prečisteniu vzduchu v miestnosti.
Hrejivá upokojujúca vôňa, obsahuje Levanduľu, Med a Neroli pre pokojný spánok

 

 

Vonná zmes Sleep therapy 

zmes do aromalampy alebo difuzéra 

 

Sleep therapy Roll-on

Roll-ony Primavera dodávajú rýchle energiu a pocit pohody. Umožňujú ľahké využitie Aróma terapeutických účinkov na cestách a v zamestnaní. Sú praktické do kabelky alebo do vrecka. Aplikujte na spánky, krk či zápästie. Levanduľa, med a Neroli pre pokojný spánok detí aj dospelých.
 

 
« Späť


Diskusia: "Kozmetická rada SLEEP THERAPY – pre pokojný spánok"
Dátum: Meno: Komentár:
- Žiadne komentáre -
Pridať komentár | Zobraziť všetky komentáre
Nákupný košík


VYSKÚŠAJTE!


 

Sprejový dezodorant Salt of the Earth ambra a santal - náhradná náplň 500ml

 
36 € s DPH
vegan

Vrecká pre psíkov v obale - rolka 40ks

 
3,36 € s DPH
vegan

Tampóny Super - Natracare

 
3,65 € s DPH
bioprodukt vegan

Sieťovka na zeleninu alebo ovocie z biobavlny veľkosť S

 
2,45 € s DPH
bioprodukt

Make-Up taštička z biobavlny - antracit 18x12cm

 
5,40 € s DPH
bioprodukt

Aknel – aqua 200ml

 
12,60 € s DPH
vegan

Pemza prírodná vulkanická hnedá mušľa

 
2,95 € s DPH
vegan

pocitadla


 TOPlist