Zaregistrovať do Noviniek e-mailom

 

 

Spolupracujúce weby:

 

 

 

 

Natracare - dámska prírodná hygiena

18.01.2010, 11:07, Jozef Litvaj

Čo je na Natracare tak neobyčajného?

Od roku 1989 sa Natracare stal prirodzeným variantom dámskej hygieny - ponúka výber vysoko kvalitných prírodných produktov, ktoré prospievajú nielen zdraviu, ale aj životnému prostrediu. Natracare tampóny sú z certifikovanej 100% biobavlny a rovnako ako vložky, vložky ultra extra a slipové vložky sú vyrobené len z prírodných materiálov, úplne bez chlóru a neobsahujú žiadne prídavné látky, parfumy alebo plasty. Ženy navyše chcú obmedziť kontakt so syntetickými materiálmi, škodlivými chemikáliami a prídavnými látkami.


Natracare produkty sú prirodzeným výberom žien, pretože sú:

Bez chlóru
Dioxíny vážne znečisťujú vzduch, vodu, pôdu a rastliny, navyše zostávajú navždy v našich tukových bunkách. Je to spôsobené mnohými prirodzenými i priemyselnými procesmi, ako sú napríklad pesticídne postreky, chlórové bielenie materiálov pri výrobe bielených papierov ako napríklad vreckoviek, vložiek a tampónov. To je dôvod, prečo sú naše produkty vyrobené úplne bez chlóru.

Vyrobené z biobavlny
Používanie pesticídov je rozšírené po celom svete a je škodlivé pre ľudí i životné prostredie. Používanie bioproduktov pomáha znížiť znečistenie životného prostredia a expozíciu dioxínov. To je dôvod, prečo zákazníkov ubezpečujeme, že Natracare tampóny a dámske vlhčené obrúsky sú vyrábané iba s použitím 100% certifikovanej biobavlny.

Vyrobené z prírodných materiálov
Ženy trpiace alergiami, podráždením kože, bolesťou a svrbením môžu pozorovať zhoršenie svojho stavu počas menštruácie. Mnoho svetových gynekológov odporúča týmto ženám, aby vyskúšali Natracare celobavlnené výrobky a vyhli sa syntetickým a chemickým látkam bežne obsiahnutým v dámskych hygienických prostriedkoch. Mnoho žien zaznamenalo úľavu a zlepšenie ťažkostí pri používaní Natracare produktov, ktoré neobsahujú rayon, plasty, živice ani parfumácie. Natracare vložky neobsahujú polyakrylátové absorbentami ani plasty, ktoré môžu v blízkosti kože spôsobiť podráždenie.

Biodegradabilné
Každý rok sa niekam musia vyhodiť cez 45 miliárd dámskych vložiek. Väčšina dámskych vložiek a vlhčených obrúskov je plná syntetických materiálov, napríklad plastov, ktoré sa v krajine nerozpadne stovky rokov. Preto vás ubezpečujeme, že Natracare výrobky sú 95-100% biodegradabilné a kompostovatelné.

 
« Späť


Diskusia: "Natracare - dámska prírodná hygiena"
Dátum: Meno: Komentár:
- Žiadne komentáre -
Pridať komentár | Zobraziť všetky komentáre
Nákupný košík


VYSKÚŠAJTE!


 

Náplň do Dezodorant sprej Soľ Zeme - 1L

 
39 € s DPH
vegan

Vrecká pre psíkov v obale - rolka 40ks

 
3,36 € s DPH
vegan

Tampóny Super - Natracare

 
3,80 € s DPH
bioprodukt vegan

Make-Up taška z biobavlny natural 17x9x7cm

 
3,80 € s DPH
bioprodukt

Sieťovka na zeleninu alebo ovocie z biobavlny veľkosť S

 
2,45 € s DPH
bioprodukt

Aknel – aqua 200ml

 
10,50 € s DPH
vegan

Pemza prírodná vulkanická hnedá mušľa

 
2,95 € s DPH
vegan

pocitadla


 TOPlist