Zaregistrovať do Noviniek e-mailom
 

 

Spolupracujúce weby:

 

 

 

 

Natracare - dámska prírodná hygiena

18.01.2010, 11:07, Jozef Litvaj

Čo je na Natracare tak neobyčajného?

Od roku 1989 sa Natracare stal prirodzeným variantom dámskej hygieny - ponúka výber vysoko kvalitných prírodných produktov, ktoré prospievajú nielen zdraviu, ale aj životnému prostrediu. Natracare tampóny sú z certifikovanej 100% biobavlny a rovnako ako vložky, vložky ultra extra a slipové vložky sú vyrobené len z prírodných materiálov, úplne bez chlóru a neobsahujú žiadne prídavné látky, parfumy alebo plasty. Ženy navyše chcú obmedziť kontakt so syntetickými materiálmi, škodlivými chemikáliami a prídavnými látkami.


Natracare produkty sú prirodzeným výberom žien, pretože sú:

Bez chlóru
Dioxíny vážne znečisťujú vzduch, vodu, pôdu a rastliny, navyše zostávajú navždy v našich tukových bunkách. Je to spôsobené mnohými prirodzenými i priemyselnými procesmi, ako sú napríklad pesticídne postreky, chlórové bielenie materiálov pri výrobe bielených papierov ako napríklad vreckoviek, vložiek a tampónov. To je dôvod, prečo sú naše produkty vyrobené úplne bez chlóru.

Vyrobené z biobavlny
Používanie pesticídov je rozšírené po celom svete a je škodlivé pre ľudí i životné prostredie. Používanie bioproduktov pomáha znížiť znečistenie životného prostredia a expozíciu dioxínov. To je dôvod, prečo zákazníkov ubezpečujeme, že Natracare tampóny a dámske vlhčené obrúsky sú vyrábané iba s použitím 100% certifikovanej biobavlny.

Vyrobené z prírodných materiálov
Ženy trpiace alergiami, podráždením kože, bolesťou a svrbením môžu pozorovať zhoršenie svojho stavu počas menštruácie. Mnoho svetových gynekológov odporúča týmto ženám, aby vyskúšali Natracare celobavlnené výrobky a vyhli sa syntetickým a chemickým látkam bežne obsiahnutým v dámskych hygienických prostriedkoch. Mnoho žien zaznamenalo úľavu a zlepšenie ťažkostí pri používaní Natracare produktov, ktoré neobsahujú rayon, plasty, živice ani parfumácie. Natracare vložky neobsahujú polyakrylátové absorbentami ani plasty, ktoré môžu v blízkosti kože spôsobiť podráždenie.

Biodegradabilné
Každý rok sa niekam musia vyhodiť cez 45 miliárd dámskych vložiek. Väčšina dámskych vložiek a vlhčených obrúskov je plná syntetických materiálov, napríklad plastov, ktoré sa v krajine nerozpadne stovky rokov. Preto vás ubezpečujeme, že Natracare výrobky sú 95-100% biodegradabilné a kompostovatelné.

 
« Späť


Diskusia: "Natracare - dámska prírodná hygiena"
Dátum: Meno: Komentár:
- Žiadne komentáre -
Pridať komentár | Zobraziť všetky komentáre
Nákupný košík


VYSKÚŠAJTE!


 

Aroma difuzér Aromastream prenosný

 
35,90 € s DPH

Kokosový krém (maslo) Tropicai 200g

 
3,40 € s DPH
bioprodukt vegan

Tampóny Super s aplikátorom - Natracare

 
4,55 € s DPH
bioprodukt vegan

Kondicionér regeneračný pre suché a poškodené vlasy 200ml

 
4,90 € s DPH
bioprodukt vegan

Sprchový krém - Zázvor Limetka 200ml

 
9,50 € s DPH
bioprodukt vegan

Deodorant sprej Soľ Zeme Pure Aura (uhorka - melón) - 100ml

 
9,90 € s DPH
vegan

Sisalová rukavica veľkosť 20-25cm (SH 1822)

 
3,25 € s DPH
neutral

ECO Karafa Retap 1,2L s uzáverom

 
20,90 € s DPH

pocitadla


 TOPlist