Prípravky radu Sleep Remedy uvolňujú telo aj myseľ a navodzujú blahodárny spánok, vďaka upokojujúcim účinkom bio Levandule lekárskej z biodynamického poľnohospodárstva v Provance.

 

 

Vonná kompozícia Sleep therapy je zostavená na základe prastarého umenia aromaterapie. Využíva upokojujúci vplyv liečivých rastlín na telo, myseľ a dušu človeka. Synergické účinky éterických olejov v kompozícii Sleep therapy navodzujú príjemný pocit vnútorného pokoja a pomáhajú navodiť kvalitný spánok.


 

Zmes éterických olejov - "Pre lepší spánok" 5 ml

Cena:  9,80 € s DPH
bioprodukt vegan
Zmes éterických olejov Sleep Remedy Primavera obsahuje levanduľu, vanilku a neroli. Vďaka týmto zložkám je zmes ideálna pre čas relaxácie po rušnom dni a pre podporu zdravého spánku.
 

Sprej na vankúš "Pre lepší spánok" 30ml

Cena:  9,80 € s DPH
bioprodukt vegan
Jemný vankúšový sprej "Pre lepší spánok" Primavera v bio kvalite obsahuje 100% čisté éterické oleje z levandule, vanilky a neroli. Dodáva priestoru relaxačnú atmosféru. Možno použiť ako vankúšový sprej, nezanecháva škvrny.
 

Aroma balzam "Pre lepší spánok" 30ml

Cena:  10,80 € s DPH
bioprodukt vegan
Balzam "Pre lepší spánok" Primavera na báze bambuckého masla s hrejivou vôňou vanilky, neroli a levandule. Pre dobrý spánok detí i dospelých. Možno použiť k masáži spánkov alebo chodidiel pred spaním.
 

Roll-On "Pre lepší spánok" 10ml

Cena:  10,80 € s DPH
bioprodukt vegan
Praktický Roll-on z radu "Pre lepší spánok" Primavera môžete mať stále pri sebe. Vďaka obsahu levandule, neroli a vanilky uvoľňuje a navodzuje blahodárny spánok. Účinkuje pri nespavosti, upokojuje a dodáva pocit bezpečia.
 

BIO kvalita

Kompozícia Sleep therapy obsahuje kvalitné éterické oleje v bio kvalite. Len tie zaručujú najhlbší aromaterapeutický účinok. Obsah: Levanduľa bio (Levanduľa Angustofolia), Neroli bio (pomarančové kvety),  extrakt z Vanilky (lusk).

 

    

Nákupný košík


VYSKÚŠAJTE!


 

Vložky do podprsenky pre kojace mamičky - Natracare

 
3,80 € s DPH
bioprodukt vegan

Sieťovka na zeleninu alebo ovocie z biobavlny veľkosť S

-30%  2,45 €   
1,72 € s DPH
bioprodukt AKCIA

Make-Up taška z biobavlny - antracit 17x9x7cm

-30%  7,20 €   
5,04 € s DPH
bioprodukt AKCIA

Rodinný šampón pre normálne vlasy 250ml

 
4,60 € s DPH
bioprodukt vegan
Tovar je momentálne vypredaný.

Aroma kameň "Lotosový kvet" na drevenej podložke

 
19,90 € s DPH

Náplň do Dezodorant sprej Soľ Zeme OCEAN & COCONUT Unisex 500ml

 
34,90 € s DPH
novinka vegan

Vrecko do koša 30L / 25ks

 
3,54 € s DPH
vegan

pocitadla


 TOPlist